O NAS

 
Nie każdy musi być zawodnikiem, ale każdy może trenować w naszym klubie – takie hasło zachęca do rozpoczęcia przygody ze sztukami walki w szkole Golden Dragon. Niezależnie od wieku i stopnia zaawansowania, każdy znajdzie odpowiednie zajęcia dla siebie. W najbardziej wszechstronnym klubie sportów walki w Bydgoszczy można poprawić swoją sylwetkę, ćwicząc rekreacyjnie lub sięgnąć po mistrzostwo.Jako jedyni w Bydgoszczy posiadamy licencję Polskiego Związku kick-boxingu,boksu oraz MMA. 

Szkoła Walki Golden Dragon powstała w 2010 roku z inicjatywy byłego zawodnika, aktualnego trenera, a przede wszystkim pasjonata sztuk walki Michała Grabarka. Obecnie w klubie trenuje kilkadziesiąt osób, nad którymi czuwa sześciu trenerów i dietetyk. Wykwalifikowana kadra wprowadzi w świat sztuk walki każdego, pomoże osiągnąć cele i pokaże, że ten rodzaj sportu to coś więcej niż „bicie się na zawodach”, o czym przekonuje Michał Grabarek.

Klub oferuje sześć sekcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych: kick-boxing/muaythai, boks, MMA, zapasy oraz CrossTrening . Golden Dragon posiada także sekcję dla najmłodszych. Złote Smoczki, bo tak nazywana jest grupa dzieci w wieku 4-9 lat, to ogólnorozwojowe, bezpieczne zajęcia, które wpływają pozytywnie na psychiczny i fizyczny rozwój dzieci. Dla starszych, 10-14-letnich klubowiczów, treningi odbywają się w formule light-contact, czyli z ograniczoną siłą. Zajęcia w Golden Dragon wzmacniają organizmy dzieci, uczą je zdrowej rywalizacji i dyscypliny.

Treningi odbywają się sześć dni w tygodniu , rano i wieczorem, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiednią porę dla siebie. Sekcje podzielone są na grupy dostosowane do możliwości trenujących: początkująca, rekreacyjna, średnio-zaawansowana i zaawansowana. Karnet open pozwala uczestniczyć w zajęciach w każdej, dowolnie wybranej sekcji.

Trenerzy klubu to wykwalifikowani i kompetentni ludzie z pasją, którzy ponad wszystko stawiają bezpieczeństwo, nie osłabiając przy tym efektywności treningów. Zajęcia i tempo dostosowane są do uczestników. – Przychodzące do nas osoby mają różne cele, na przykład zwiększenie pewności siebie, naukę techniki, schudnięcie czy udziały w zawodach. Często są to całe rodziny, które wspólnie trenują i spędzają w ten sposób wolny czas razem. Do klubu należy również wiele starszych osób, które uczęszczają na zajęcia rekreacyjnie. 
Pierwszy trening gratis.

Wybierz rodzaj treningu

 

Kick-boxing / Muaythai

MMA

BOKS

TRENINGI INDYWIDUALNE