KICK-BOXING Muay Thai

Kick-boxing – dyscyplina sportowa, w której walczy się stosując zarówno bokserskie ciosy, jak i kopnięcia.
Muay Thai, czyli tajski boks, to kontaktowy sport, w którym uderzać można oprócz pięści i stóp również łokciami i kolanami. Jeśli szukasz dobrego wstępu do sportów walki, Muay Thai będzie dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Ta dyscyplina doskonale sprawdza się w samoobronie. W naszym klubie możesz wybrać zajęcia w dwóch grupach w zależności od stopnia Twojego zaawansowania.

Grupa początkująca

Jeśli nie miałeś do tej pory do czynienia ze sportami walki, ta grupa jest właśnie dla Ciebie. Na zajęciach nauczysz się przede wszystkim prawidłowej techniki. Dużo pracujemy przed lustrem, aby zachować prawidłową postawę ciała. Nasi trenerzy przygotują również Twoje ciało do specyfiki sportu walki i poprawią Twoją kondycję. Cały proces zajmie nam około 3 tygodni, po tym czasie będziesz mieć wybór – przejście do grupy rekreacyjnej lub średnio-zaawansowanej.
W tej fazie, gdy jeszcze nie wiesz, czy złapiesz bakcyla sportów walki, nie musisz inwestować w ochraniacze i rękawice.

Grupa rekreacyjna

Tę grupę stworzyliśmy specjalnie z myślą o osobach, które chcą praktykować sztuki walki, jednak preferują ich mniej inwazyjną odmianę. Siniaki i inne małe kontuzje Cię tutaj nie spotkają, ale to wcale nie oznacza, że trening nie jest intensywny. Wygląda bardzo podobnie do treningu zawodników, jednak z wyłączeniem elementów bezpośredniej walki. Skupiamy się głównie na luźnej pracy na tarczach. Praca w parach z zaznaczeniem ciosów przypomina formułę LightContact – ciosy są pokazywane, ale nie robią krzywdy partnerowi. To grupa idealna dla Ciebie jeśli chcesz utrzymać świetną kondycję fizyczną bez obawy, że walka naruszy Twój wygląd lub narazi Cię na kontuzje.

Grupa średnio-zaawansowana

Zajęcia w tej grupie obejmują głównie pracę w parach, treningi są bardzo intensywne, kombinacje wielu technik bokserskich i kick-bokserskich. Raz w tygodniu, dla uczestników tej grupy istnieje możliwość sprawdzenia swoich umiejętności na luźnych sparingach w pełnym rynsztunku.

Możliwość uczęszczania na zajęcia rano jak i wieczorem.

Grupa zaawansowana

To już nie są przelewki, do tej grupy nie można dołączyć, można jedynie zostać wyselekcjonowanym i zaproszonym przez trenera.
Bardzo intensywne treningi obejmują przygotowanie do zawodów, praca nad siłą i wytrzymałością, obowiązkowe sparingi i ciągłe podnoszenie swoich umiejętności.

Wybierz rodzaj treningu

 

Kick-boxing / Muaythai

MMA

BOKS

TRENINGI INDYWIDUALNE